Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin ayvaz iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler muhtevain üretilen daha süssüz modelleri de mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının süfliya kaymasını mâni olmak muhtevain elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde gacı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu asırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya mebdelandı. Hatta unutulmaya didar tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri ayan ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi destek katkısızlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmuhtevaek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine essah fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler eğlence dansında çiftlere eşlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birhayli ayvaz dergisinde gacı vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de taraf almaya mebdeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zaman de olduğu kabil beyazdır. Siyah ve pembe kabil renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu denli nüktedan olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişeksiksiz keyifsiz etmemesi gerekir. Moda bölümü artık jartiyeri yekta şerha olarak satmanın nispetle birhayli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birhayli üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen zümreı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen fakat anbean liberalleşmeye essah giden seks oyuncaklarının satın kırmızıınmasıyla alakalı olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya meydanlık sağlamak muhtevain süflidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri içre özellikleri açısından değişiklik gösterse de bel kemiği mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden demetlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yekta başına veya bir partnerle her yaştan benibeşer tarafından çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve cihan genelinde en çok satın kırmızıınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına bakarak seks oyuncakları yarım, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına bakarak ihtiyaç, hayata renk salmak muhtevain bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu veya mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde mesture olduğu muhtevain satın kırmızıırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tabiat düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla geçinmek temelı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre bağışlamak, hizmetlevselliği için bilgelik edinmeden satın bağışlamak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek muhtevain kocaman çaba kullanma etmelidirler. Başkaca; artık gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makalelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları muhtevain seks shoplardan kırmızıışveriş daha kolayca ve hafif olmaya mebdeladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks varlıkında yaşanan sorunların tartışılması, süjeşulması utanç duygusunu pozitifrdığı muhtevain ihtiyaç olsada satın kırmızıımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin temelsizlığına inanç getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sağlık sorunu olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. öteki taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete bakarak cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop verişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, varlıkına yaşayanlık salmak, daha eksiksiz bir orgazm geçinmek veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek muhtevain sex shoplardan kırmızıışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan verişi memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı yapılmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını mukayyet olmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında kocaman gelişmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum essah olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yekta şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, hizmetleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta olabildiğince etkili ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona bakarak hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha pıtrak seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu hizmetin en kolayca yolu. Başkaca seks esnasında etkin olmak çok önemli. Zinhar iletişim kurmaktan ve süjeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en faik seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli keyifsiz edici bulunduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis didarüğünün penisinizi sıkarken evinsizbağışlamak muhtevain muhtevainizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yaparsanız yapın seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek duvar tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha eksiksiz seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak eksiksiz bir seksin sonu güçlü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaleyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir