MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı silme muhaliflayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez genel ağ sitesi üzerinden alakadar taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat yapan aplikasyon yevmi yüzlerce sayaç dinlenerek mahal nedeniyleünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından mimarilarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde memleket haricinde canlı yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak memleket haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce nazire ettiriyor. Eserin bu denli çarpıcı başüstüneğu bilinmiş olduğu için aplikasyon ve öbür sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya incelemek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nazire ettiren aplikasyon gerçekten görülmeye kıymet. İnternet sitesi silme taşınabilir uyuma malik ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği için sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi sürekli geliştirilmekte ve kullanıma henüz şayan bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan selen sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayırlı şekilde oyun edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Ruz içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce isim hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en hayırlı şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu aplikasyon marketlerden baktığınız vakit uygulamanın noktaının ve indirilme büyüklükının ne denli güçlü bulunduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında gerçekten görklü bir iş çıavratp insanlara en hayırlı şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir